DORADZTWO I ANALIZY
1827
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1827,stockholm-core-2.2.7,qi-addons-for-elementor-1.1.1,select-theme-ver-8.6,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-1827

Doradztwo i analizy inwestycyjne

Świadczymy usługi doradztwa zarówno przy wyborze działek pod inwestycję deweloperską, jak i wyborze lokali mieszkalnych i usługowych. Przygotowujemy analizy chłonności terenu, koncepcje budynków pod sprzedaż. Swoją wiedzą pomagamy również Inwestorom zajmującym się szybkimi remontami i sprzedażą mieszkań w postaci np. mikro apartamentów. Opracowujemy koncepcję zmian w zakupionych mieszkaniach oraz odpowiednie rysunki do wprowadzenia zmian lokatorskich.

ANALIZA CHŁONNOŚCI TERENU

Analiza możliwości zabudowy działki. Na podstawie map oraz warunków zabudowy bądź miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przygotowujemy koncepcję możliwej zabudowy na działce z szacunkowym określeniem PUM. Jest to szczególnie istotne opracowanie przed zakupem działki.

MIESZKANIA DEWELOPERSKIE
I ZMIANY LOKATORSKIE

W trakcie konsultacji doradzamy naszym klientom przy wyborze odpowiedniego dla nich mieszkania bądź domu. Analizujemy różne lokale, przedstawiając możliwe koncepcje, tak aby wybrać ten który najlepiej spełni ich oczekiwania.

Przygotowujemy koncepcje oraz rysunki zmian lokatorskich dla mieszkań deweloperskich.

MIKRO APARTAMENTY
I SZYBKIE INWESTYCJE

Współpracujemy z Inwestorami zajmującymi się tzw. “flipami” na rynku wtórnym.

Specjalizujemy się w projektach mikro apartamentów.

 

Mikro apartamenty to lokale o niewielkim metrażu (zazwyczaj do 20m2), które muszą zostać tak zaprojektowane aby będąc jednocześnie wygodnymi i estetycznymi mieściły wszystkie istotne funkcje.

Play Video